Hakkımızda

Eğitimde aslolan fark yaratmak değil,
bilimsel ve pedagojik bilgi birikimini esas almaktır.

Uzman kadrosu ile hizmet veren YAPA Çekmeköy Anaokulu, özgün mimarisi ve tam donanımlı sınıflarıyla okul öncesi eğitimin en doğru adresi olarak dikkat çekiyor. Eğitim dünyasının köklü markası YAPA'nın en yeni ve en özgün eğitim kurumu olarak kurulan Çekmeköy Anaokulu, 2-6 yaş grubu çocuklara; tam gün, yarım gün ve oyun grubu şeklinde hizmet veriyor.

Henüz beş yıl önce kurulan okulumuz, İstanbul'un nezih ilçelerinden Çekmeköy'de, kent ormanına komşu okullar bölgesinde yer alıyor. 
Renkli parkı, ferah sınıfları ve çok amaçlı salonu ile YAPA Çekmeköy Anaokulu çocuklar için sadece bir okul değil aynı zamanda eşsiz bir yaşam alanı özelliği taşıyor.


Sevgi ve saygı temeline oturttuğumuz yaklaşımımız, çocukların temel ihtiyaçlarına göre şekillenir. Kapıdan giren her çocuk birey olmanın konforunu yaşarken hayat en doğru şekilde hazırlanır.

Pınar Altun & Hasye Çakar Bal, YAPA Çekmeköy Anaokulu Kurucuları


Kadro

YAPA Çekmeköy Anaokulu, uzun yıllara dayalı mesleki tecrübesi olan, alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. İnsan kaynaklarını önceliği kabul eden okulumuz, rutin etkinliklerle kurum aidiyetini pekiştirirken, çalışanlarının bireysel yetkinliğini artıracak hizmet içi seminerler, eğitimler ve kurslar düzenlenmektedir.

Blog

Pınar Altun

Kurucu

Hasye Çakar Bal

Kurucu

Navigasyon

Sosyal Medya